Vázací pásky    Lepící pásky    Obalový materiál    Fixace zboží    Zakázkové balení Mapa stránek

Odvíječe


Odvíječe pro umělohmotné pásky
  • Malý odvíječ ruční MOR
Je určen k přenášení a odvíjení polyesterových pásek PES s vnitřním průměrem cívky 76 mm. Předností je malá hmotnost, jednoduchá manipulace a nízká cena. Odvíječ ruční MOR je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven brzdou, která zabraňuje samovlnému odvíjení vázací pásky z cívky. Je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. K zajištění cívky slouží kolík, která zaručuje volný pohyb pásky aniž by sjela z odvíječe. Více informací naleznete v sekci " Vázací pásky "
Odvíječ na umělohmotné pásky MOR
  • Velký odvíječ ruční VOR
Je určen k přenášení a odvíjení všech typů umělohmotných vázacích pásek s vnitřním průměrem cívky 76, 150 nebo 200 mm. Speciální střed umožňuje nasadit odvíječ na libovolné šířky cívky. Velký odvíječ ruční VOR je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven brzdou, která zabraňuje samovlnému odvíjení vázací pásky. K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka na sune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky. Velký odvíječ ruční je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci " Vázací pásky "
Odvíječ na umělohmotnou pásku VOR
  • Malý odvíječ pojízdný MOP
Je určen k převážení a odvíjení všech typů umělohmotných vázacích pásek s vnitřním průměrem cívky 76, 150 nebo 200 mm. Malý odvíječ pojízdný MOP je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven brzdou, která zabraňuje samovlnému odvíjení vázací pásky. K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka na sune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky. Je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci " Vázací pásky ".
Odvíječ na umělohmotné pásky MOP
  • Velký odvíječ pojízdný VOP
Je určen k převážení a odvíjení všech typů umělohmotných pásek s vnitřním průměrem cívky 406 mm. Možno použít i pro pásky s průměrem cívky 76 a 150 mm. Velký odvíječ pojízdný VOP je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven brzdou, která zabraňuje samovlnému odvíjení vázací pásky. K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka na sune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky. Je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci " Vázací pásky "
Odvíječ na umělohmotné pásky VOP

Odvíječe pro ocelové pásky
  • Odvíječ na ocelovou pásku pojízdný OOPP

Odvíječ na ocelovou pásku je jednoduchý pojízdný odvíječ pro převážení a odvíjení ocelové pásky. Je určen pro odvíjení ocelových vázacích pásek šíře 10 -32 mm. Vnitřní průměr návinu není omezen, maximální vnější průměr činí 700 mm. Více v sekci " Ocelové vázací pásky

Odvíječe na ocelovou pásku jsou vybaveny odkládacím boxem na sponky a nářadí.

Naše odvíječe na ocelovou pásku jsou vyrobeny z ocelových profilů a lisovaných plechů, povrchově upravených práškovým lakem a zinkochromátem.

Typocelová páska šíře (mm)vnější průměr návinu (mm)hmotnost (kg/ks)
     OOPP 13     10 - 1370014
     OOPP 20     13 - 2070017,5
     OOPP 32     25 - 3270014
odvíječ na ocelovou pásku OOPP 20
odvíječ na ocelovou pásku OOPP 13 a OOPP 32
 

 
© copyright 2012 | Frkal.com | TP-Grafika.cz | all rights reserved