Vázací pásky    Lepící pásky    Obalový materiál    Fixace zboží    Zakázkové balení Mapa stránek

Odvinovače lepících pásek

  • Odvinovač balící pásky

Pomocí ručního odvinovače lepících pásek lze velmi snadno, rychle a kvalitně uzavírat kartonové krabice polypropylenovou nebo PVC lepící páskou.

Odvinovač lepících pásek je vybaven brzdou, která umožňuje snadnou regulaci tahu při odvíjení pásky.

Dodáváme odvinovače pro šíře lepících pásek 50 a 75 mm. Ruční odvinovač lepících pásek lze použít pro náviny až do 132 m délky.

 
Odviječ lepící pásky
Typ
Rozměr
Balení (ks)
Odvinovač LP 50
pro lepící pásky do šíře 50 mm
10
Odvinovač LP 75
pro lepící pásky do šíře 75 mm
8
  • Tichý odvinovač lepící pásky

Pomocí ručního odvinovače snadno a rychle uzavřete kartonové krabice, svážete krabice k sobě nebo zajistíte obalové fólie na balíku. Ruční odvinovač urychluje a zefektivňuje Vaši práci a činí ji mnohem pohodlnější.

Specialitou Tichého odvíječe lepící pásky je, že ho můžete použít s klasickými balicími páskami s průměrem dutinky cca 7,6 cm i s novými typy balicích pásek na menších dutinkách o průměru 5,1 cm.

Druhou speciální vlastností Tichého odvíječe lepící pásky je jeho schopnost udělat z hlučné pásky pásku nehlučnou. Odvinovací strojek automaticky mění úhel odvíjení pásky, takže pásky "nepráskají" a odvíjí se hladce a tiše.

Odvinovač je také vybaven brzdou, která umožňuje snadnou regulaci tahu při odvíjení pásky. Plastový úchop je ergonomicky tvarovaný a dobře padne do ruky a bytelná kovová konstrukce je zárukou trvanlivého a bezproblémového fungování po dlouhou dobu.

Tichý odvíječ lepící pásky dodáváme pro šíře pásek 50 mm. Lze použít pro pásky na standardní dutince o průměru 7,6 cm až do 132 m délky nebo pro pásky na dutince o průměru 5,1 cm až do délky 150 metrů.

 
Odvíječ lepící pásky - tichý
Typ
Rozměr 
Balení (ks)
Tichý odvíječ lepící pásky
pro lepící pásky šíře 50 mm
1© copyright 2012 | Frkal.com | TP-Grafika.cz | all rights reserved