Odvinovače lepících pásek

Standardní odvíječ lepící pásky

Standardní odvíječ lepící pásky

Pomocí ručního odvinovače lepících pásek lze velmi snadno, rychle a kvalitně uzavírat kartonové krabice polypropylenovou nebo PVC lepící páskou.

Odvinovač lepících pásek je vybaven brzdou, která umožňuje snadnou regulaci tahu při odvíjení pásky.

Dodáváme odvinovače pro šíře lepících pásek 50 a 75 mm. Tento odvinovač lepících pásek lze použít pro náviny až do 132 m délky. Více informací naleznete v sekci „lepící pásky“

Pomocí ručního odvinovače snadno a rychle uzavřete kartonové krabice, svážete krabice k sobě nebo zajistíte obalové fólie na balíku.

Ruční odvinovač urychluje a zefektivňuje Vaši práci a činí ji mnohem pohodlnější.

Tichý odvíječ lepící pásky

Tichý odvíječ lepící pásky

Specialitou Tichého odvíječe lepící pásky je jeho použítelnost s klasickými balicími páskami s průměrem dutinky cca 7,6 cm i s novými typy balicích pásek na menších dutinkách o průměru 5,1 cm.

Druhou speciální vlastností Tichého odvíječe lepící pásky je jeho schopnost udělat z hlučné pásky pásku nehlučnou. Odvinovací strojek automaticky mění úhel odvíjení pásky, takže pásky „nepráskají“ a odvíjí se hladce a tiše.

Tento odvinovač je také vybaven brzdou, která umožňuje snadnou regulaci tahu při odvíjení pásky. Plastový úchop je ergonomicky tvarovaný a dobře padne do ruky.

Tichý odvíječ lepící pásky dodáváme pro šíře pásek 50 mm. Lze použít pro pásky na standardní dutince o průměru 7,6 cm až do 132 m délky nebo pro pásky na dutince o průměru 5,1 cm až do délky 150 metrů. Více informací naleznete v sekci „lepící pásky“.