Odvíječe vázacích pásek

Odvíječe pro umělohmotné pásky

Malý odvíječ ruční MOR

Odvíječ vázací pásky „MOR“

Tento odvíječ vázací pásky je určen k přenášení a odvíjení polyesterových vázacích pásek PES s vnitřním průměrem cívky 76 mm.

Předností je malá hmotnost, jednoduchá manipulace a nízká cena. Ruční odvíječ MOR je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven jednoduchou brzdou, která zabraňuje samovolnému odvíjení vázací pásky z cívky.

Tyto odvíječe vázacích pásek jsou vyrobeny z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem.

K zajištění cívky slouží kolík, který zaručuje volný pohyb vázací pásky aniž by sjela z odvíječe. Více informací naleznete v sekci “ Vázací pásky

Velký odvíječ ruční VOR

Odvíječ vázací pásky VOR

Odvíječ vázací pásky „VOR“ je určen k přenášení a odvíjení všech typů umělohmotných vázacích pásek s vnitřním průměrem cívky 76, 150 nebo 200 mm. Speciální střed umožňuje nasadit odvíječ na libovolné šířky cívky.

Velký odvíječ ruční VOR je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven jednoduchou brzdou, která zabraňuje samovolnému odvíjení vázací pásky.

K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka nasune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky.

Velký odvíječ ruční je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci “ Vázací pásky

Malý odvíječ pojízdný MOP

Odvíječ vázací pásky MOP

Tento odvíječ vázací pásky je určen k převážení a odvíjení všech typů umělohmotných vázacích pásek s vnitřním průměrem cívky 76, 150 nebo 200 mm.

Tento odvíječ je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven jednoduchou brzdou, která zabraňuje samovolnému odvíjení vázací pásky.

K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka na sune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky.

Je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci “ Vázací pásky „.

Velký odvíječ pojízdný VOP

Odvíječ vázací pásky VOP

Je určen k převážení a odvíjení všech typů umělohmotných pásek s vnitřním průměrem cívky 406 mm. Možno použít i pro pásky s průměrem cívky 76 a 150 mm.

Velký odvíječ pojízdný VOP je vybaven odkládacím boxem na sponky a nářadí. Dále je vybaven jednoduchou brzdou, která zabraňuje samovolnému odvíjení vázací pásky.

K uchycení cívky slouží tři kolíky, na které se cívka na sune a poté se šrouby zabezpečí vnější kruhový vodič vázací pásky.

Je vyroben z ocelových profilů povrchově upravených barevným lakem. Více informací naleznete v sekci “ Vázací pásky

Odvíječe pro ocelové pásky

Odvíječ na ocelovou pásku pojízdný OOPP

Odvíječ ocelové vázací pásky

Odvíječ na ocelovou pásku je jednoduchý pojízdný odvíječ pro převážení a odvíjení ocelové vázací pásky. Je určen i pro odvíjení ocelových vázacích pásek šíře 10 -32 mm. Vnitřní průměr návinu není omezen, maximální vnější průměr činí 600 mm. Více v sekci “ Ocelové vázací pásky

Odvíječe na ocelovou vázací pásku jsou vybaveny odkládacím boxem na sponky a nářadí.

Naše odvíječe na ocelovou pásku jsou vyrobeny z ocelových profilů a lisovaných plechů, povrchově upravených práškovým lakem.